Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
3. Adventní kalendář pro zvířata, O chlup líp

Organizace
O chlup líp

Autor
Gabriela Zvonková

DARUJTE

3. ADVENTNÍ KALENDÁŘ PRO ZVÍŘATA je pokračováním akce, která v uplynulých dvou letech přinesla do některých azylů, útulků a záchranných stanic věci, které tyto organizace potřebovaly. Zapojily se firmy, školy, jednotlivci i samotné organizace.

Adventní kalendář pro zvířata je vlastně náš lidský adventní kalendář, ale naopak. Místo toho, abychom si každý den od 1. prosince jednu věc z kalendáře vzali, jednu věc do něj dáme. Plné krabice nebo koše pak může každý věnovat tam, kde chce pomoci.

JAK NA TO?

1. Vyberte si organizaci, které chcete kalendář věnovat.
2. Vezměte krabici/koš/cokoliv a každý den do něj dejte jednu věc pro zvířátka ve vybrané organizaci.
3. Až bude kalendář plný, můžete ho organizaci poslat nebo dovézt osobně a spojit to například s venčením psů, mazlením koček, oveček a jiné drobotiny 🙂 Nezapomeňte si každou návštěvu předem domluvit 😉

Na FB a IG našeho spolku O CHLUP LÍP najdete každý den tipy nejen na to, komu pomoci, ale jak pomoci správně.

Naše odkazy

O naší organizaci

O chlup líp je organizace, která se zaměřuje na osvětu v oblasti zvířat a životního prostředí. Věříme, že lepší pochopení důsledků naší činnosti povede ke zlepšení situace na planetě nejen pro nás, ale také pro její ostatní obyvatele. Zvířata nám toho mohou mnoho dát a my toho o nich ještě mnoho nevíme. A to bychom chtěli změnit.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy