Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
30 min. s profesionálním koučem

Organizace
EMPOWERMENT Institut

Autor
Soňa Staňková

DARUJTE

V dnešní době se jistě hodí pohovořit si s někým, kdo má nadhled, pochopení pro vaše slova. S někým, kdo vám bude plně naslouchat bez jakéhokoli hodnocení a podpoří vás v získání větší sebedůvěry, uvědomění a vnitřní síly. Víte, že někdo takový existuje, a že se s ním opravdu můžete setkat? A to dokonce zdarma!

 

V úterý 30. 11. se koná 🎁 Světový den štědrosti a dobrých skutků.​ S kouči z EMPOWERMENT Institutu se k této iniciativě připojují a se štědrou radostí vám darují 30 min. on-line setkání zdarma.  Stačí se jen do 30.11. registrovat zdarma → https://www.sonastankova.cz/givingtuesday → kouč se vám ozve a domluvíte se na pro vás vhodném termínu.

 

Dárek můžete vyčerpat až do 31. 1. 2022 a můžete ho také získat pro někoho ze svých blízkých. Mohl by to být i pěkný 🎁 vánoční dárek.

 

Krásně štědré dny vám přeje EMPOWERMENT Institut

Soňa Staňková – zakladatelka Institutu

O naší organizaci

EMPOWERMENT Institut je tu pro to, aby podporoval vás osobně, týmy a organizace na cestě sebepoznání a růstu ke svému zplnomocnění.

Naučíme vás lépe zvládat svou mysl ° přijímat své emoce ° spojit se se svou duší ​° aktivovat tím svůj vnitřní LEADERSHIP, získat vnitřní svobodu a lépe se vést životem.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy