Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
8000 dětí v dětských domovech chybí pozornost

Organizace
CZECH PROMOTION

Autor
Jan Coufal

DARUJTE

Organizace Dobré víly dětem už šestým rokem pomáhá více než stovce dětí ze čtyř středočeských dětských domovů. Potkávají se s tamními dětmi každý týden, znají příběh každého z nich. Vědí o jejich zálibách, radostech i trápeních. Dávají jim svůj čas, lásku a pozornost, kterou potřebují mnohem víc než hromadu hraček. „Díky tisíci hodinám strávených v dětských domovech, jsme vyslechli nespočet vyprávění. Syrové příběhy Mily a Rudy, které jsme se během Adventu rozhodli prezentovat českému divákovi, je symbolizují,“ uvedla ke kampani zakladatelka organizace Angelika Nevěřilová a dodává: „Věříme, že ostrý kontrast mezi nelehkými osudy, které museli prožít, a vánoční atmosférou, povede k zamyšlení nad životními příběhy těchto dětí, které jsou v ústavní péči.“

CZECH PROMOTION přichází se syrovou kampaní ukazující autentické příběhy dětí z dětských domovů.

V naší reklamní agentuře CZECH PROMOTION jsme se letos rozhodli oslavit celosvětový svátek dárcovství Giving Tuesday. Proto jsme vytvořili nákladnou emotivní kampaň pro neziskovou organizaci Dobré víly dětem, jenž má za cíl upozornit na více jak osm tisíc dětí, které nemají takové štěstí, aby mohly Vánoce strávit se svými blízkými.

„Chtěli jsme na příbězích dětí, které prošly peklem a následně normálním životem ukázat, jak důležitý je osobní přístup, pozornost a láska. Věříme, že vyprávění, které uslyšíte, donutí rodiny s dětmi k diskuzi. Ne všechny vánoční příběhy jsou veselé a taková je bohužel realita. A třeba přijdou na to, jak se zapojit,“ říká Jan Coufal ze společnosti CZECH PROMOTION, který přišel s nápadem na předvánoční spoty.

Naše odkazy

O naší organizaci

Jsme CZECH PROMOTION. Reklamní a komunikační agentura, parta fajn lidí, banda odborníků.
Realizujeme efektivní komunikační strategie. Pomáháme značkám prodávat, být vidět a růst. Tvoříme lídry trhu.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy