Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Aby děti nespaly na zemi a mohly se rozvíjet

Organizace
Patron dětí

Autor
Kateřina Malatincová

DARUJTE

Umíte si představit, že vaše děti budou spát na zemi, psát si úkoly ve stoje u kuchyňské linky a brát si oblečení z podlahy? V Patronovi dětí, projektu Nadace Sirius, se s nimi setkáváme každý den. Stejně jako s těmi, které nemohou rozvíjet své schopnosti či talenty. Jejich rodiče totiž horko těžko zaplatí bydlení a energie, někdy nezbývá ani na dost jídla. Dát dítěti peníze na vzdělávání, kroužek nebo sport je už teď nemožné. Nyní se zdražováním elektřiny a plynu se však ocitne za hranicí jakýchkoli snů. Podpořte s námi tyto děti, sledujte jejich rozvoj a radujte se z toho, když se na jejich tvářích objeví úsměv. Chudobou nebo sociálním vyloučením je v ČR ohroženo každé 7 dítě.

Naše odkazy

O naší organizaci

Patron dětí je online charitativní projekt zaměřený na přímou pomoc potřebným dětem formou adresných veřejných sbírek. Propojuje laskavé lidi ochotné pomáhat s těmi, kteří pomoc skutečně potřebují.
Chráníme dary našich dárců prověřováním žadatelů v oddělení risku tak, aby pomoc doputovala jen tam, kam opravdu patří. Rodinám neposkytujeme peníze, ale věcnou pomoc nebo služby.
Na pomoc dítěti jde 100 % vybrané částky, protože provoz organizace plně hradí Nadace Sirius, která projekt v roce 2017 založila.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy