Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Aby i lidé s postižením mohli normálně pracovat

Organizace
POHODA

Autor
Klára Šuhajová

DARUJTE

V kavárně Bílá vrána už 10 let pomáháme lidem s postižením najít jejich místo na pracovním trhu. Už 10 let se společně snažíme dělat vám radost připravou nejrůznějších dobrot, od malých dortíků až po velké cateringy, pořádáním různých zajímavých akcí a skvělou obsluhou.

 

Pokud chcete udělat radost i vy nám, můžete nám na Giving Tuesday přispět na náš narozeninový projekt na darujme.cz, přijít k nám na oběd či na kávu, nebo se poohlédnout po vánočních dárcích na našem e-shopu.  Každou pomocí umožníte našim zaměstnancům s postižením dělat práci, kterou milují.

O naší organizaci

Kavárna Bílá vrána je sociální podnik zřizovaný organizací POHODA, který od roku 2011 poskytuje zaměstnání lidem s mentálním a kombinovaným postižením. Její výjimečnost spočívá především v tom, že lidem s postižením umožňuje stálé a dlouhodobé zaměstnání, za které dostávají odpovídající mzdu a prostor k dlouhodobému rozvoji pracovních dovedností v kavárenských a cateringových službách. To vše kavárna zvládá díky skvělému týmu, který za provozem kavárny stojí, podpoře zákazníků, kteří se rádi do kavárny vracejí a také díky darům od všech podporovatelů, kteří společně s námi usilují o narovnávání šancí lidí s postižením na pracovním trhu.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy