Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Aby se měl nač těšit..

Organizace
Právě teď! o.p.s.

Autor
Hana Čepová

DARUJTE

Staňte se právě VY osvíceným donátorem, který nám umožní poskytovat a rozšiřovat naše vzdělávací, komunitní, pohybové a další služby pro seniory zejména na území hl. m Prahy. Nejvíce nám s realizací našich aktivit pomůže libovolně vysoký pravidelný dar. Umožní nám totiž plánovat déle dopředu a pouštět se i do větších projektů s přesahem.

Náš projekt se jmenuje „Aby se měl nač těšit“. Ptáte se kdo? Senior. Senior/seniorka bez ohledu na věk či pohlaví. Protože pokud bude aktivní, bude schopen/na bydlet ve svém bytě, bude se mít na co těšit, tak nebude potřebovat nákladnou zdravotní, sociální či paliativní péči, což bude v konečném důsledku pro nás všechny levnější.

Svět seniorů bude jednou i Vaším světem, tak na to myslete a pomáhejte nám ho budovat, co nejpestřejší. #VšechnyBarvyŽivota

O naší organizaci

Právě teď! o.p.s. (obecně prospěšná společnost) z Prahy, fungující 7-mým rokem , věnujeme se tzv. aktivním seniorům, tedy těm, kteří zdánlivě nic nepotřebují. To „zdánlivé nic“ je ale velmi důležité vzhledem ke skutečnosti, že naše populace stárne, dožívá se stále vyššího věku, ale dosti často v něm nemá naplnění, smysl či cíl.

Pro seniory připravujeme vzdělávací, sportovní či komunitní aktivity. Náš odlišný přístup k seniorům začíná už tím, že na ně nepohlížíme jako na slaboduché posluchače dechovky. Uvědomujeme si, že dnešní senior ovládá jazyky, měl možnost poznat svět a vyrostl na Beatles či Elvisovi.

Více informací o naší organizaci, našich projektech a aktivitách najdete našem webu.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy