Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Accace pomáhá klientkám Na počátku, o.p.s.

Organizace
Accace Czech Republic

Autor
Lenka Smyčková

DARUJTE

Klientky společnosti Na počátku těhotenství zastihlo příliš brzy, nečekaně, za nevhodných okolností. V Poradně Na počátku se jim dostane podpory i praktické pomoci. V Domově pro dětský život nacházejí klidné zázemí po dobu těhotenství a raného mateřství. V Bytech Na počátku překlenou dobu, než se jim podaří zajistit vlastní bydlení.

Právě v okamžiku, kdy se znovu stavějí na vlastní nohy, jim chceme pomoci. Accace Outsourcing s.r.o. darovala společnosti Na počátku finanční dar určený na složení vratné kauce za bydlení, kterou si samoživitelky většinou nemohou dovolit zaplatit. Klientky dostanou poukazy na finanční pomoc na mikulášské besídce a peníze budou mít k dispozici, jakmile se jim podaří sehnat vhodné bydlení.

Naše odkazy

O naší organizaci

Accace jsme zakládali v roce 2006 jako lokální účetní firmu s 34 zaměstnanci. Po téměř 15 letech na trhu jsme vyrostli v inovativního poskytovatele komplexních poradenských a BPO služeb. Zaměstnáváme vice než 600 profesionálů a máme přes 2 000 klientů po celém světě. Naším posláním je pomáhat našim klientům, kolegům a partnerům při plnění jejich snů a zanechávat při tom pozitivní stopy na okolním světě. Našimi hodnotami jsou výjimečnost, spolupráce, flexibilita, nadšení, důvěra a odhodlání. Díky nim dosahujeme cílů, které znamenají více než jen finanční úspěchy.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy