Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Advent v Zeleném ostrově

Organizace
Zelený ostrov s.r.o.

Autor
Ilona Bedrnová

DARUJTE

Naše prádelna přišla během jarní a také podzimní vlny pandemie o většinu svých zakázek a my se nyní snažíme zakázky dohánět a udržet pracovní místa pro naše postižené zaměstnankyně. Pro jednodušší zvládání zakázek, bychom potřebovali doplnit zařízení prádelny o novou sušičku. Nejlépe nám můžete pomoci využitím prádelenských služeb, ale také jsme pro vás ušili praktické adventní dárečky, díky kterým nám můžete pomoci v této nelehké době a sobě či vašim blízkým udělat radost. Z pohankových slupek jsme ušili nahřívací polštářky, které unesou velké množství tepla a Vy je po nahřátí jednoduše přiložíte na postižené místo. Díky prodyšnosti, jsou vhodné i pro miminka či alergiky. Dále jsme ušili různé velikosti levandulových pytlíčků, které vám nejen provoní prádlo, ale také pomáhají uvolnit se a lépe usnout. Navíc nabízíme možnost zakoupit poukaz na praní a žehlení prádla v naší prádelně., který můžete darovat jako pěkný vánoční dárek.

O naší organizaci

Jsme sociální podnik Zelený ostrov s.r.o., který zaměsnává osoby se zdravotním znevýhodněním, především s poruchami sluchu a neslyšící. Provozujeme na Zbraslavi a v Dobřichovicích chráněnou dílnu – prádelnu. Práce v prádelně je pro cílovou skupinu osob se zdravotním znevýhodněním ideální a my jim tak můžeme společně dávat možnost uplatnění a zařazení na trhu práce.
Krédem Prádelny Zelený ostrov je kvalitně odvedená práce a vstřícný přístup k zákazníkům. Nabízíme všechny prádelenské služby, ale také šití a úpravy oděvů včetně zrpostředkování čistírny peří. Můžete nám přinést již vyprané prádlo a my vám ho vymandlujeme, vyžehlíme. Prádlo odevzdáme složené a zabalené.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy