Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Advent v ŽIVOTě 90

Organizace
ŽIVOT 90, z.ú.

Autor
Veronika Marková

Staňte se na jeden den dobrovolníkem ŽIVOTa 90! Pojďte společně s námi nakazit vánoční náladou křehké seniory a udělat jim krásný den v historickém centru Prahy! Tak jako každý rok i letos ŽIVOT 90 pořádá tradiční akci Advent určenou pro křehké seniory, která se bude konat v sobotu 7. prosince 2019. Cílem je umožnit křehkým seniorům zažít vánoční atmosféru i mimo domov, setkat se s vrstevníky a vidět znovu vánoční Prahu.

Zhruba 100 křehkých seniorů svezeme domluvenou dopravou do ŽIVOTa 90, kde pro ně i všechny ostatní, kteří přijeli vlastními silami, bude připraven program v podobě vánočních trhů, uměleckých vystoupení v divadle a komentovaných procházek s doprovodem po okolí. A tím doprovodem můžete být právě Vy! A nejenom to! Vaši pomoc uvítáme i u autobusů, kde bude třeba křehkým seniorům pomoci vystoupit a nastoupit, dále můžete pomáhat s obsluhováním při jídle, jako doprovod v domě, jako společník k rozhovorům, či jako šatnář, uvaděč, pokladní a navigátor.

Akce je celodenní – zhruba od 09:00 do 17:00.

Pojďte společně s námi zajistit hladký průběh a vykouzlit nejenom vánoční atmosféru, ale i úsměv na tvářích křehkých seniorů!

Zájemci se mohou hlásit emailem na veronika.markova@zivot90.cz nebo na telefonním čísle: 725 098 527.

Těšíme se na spolupráci!

ŽIVOT 90

„Vánoce jsou láska v akci. Jsou pokaždé, když milujeme a dáváme.“ – Dale Evans

O naší organizaci

ŽIVOT 90 podporuje seniory, ať je jejich stáří jakékoli už bezmála 30 let.

Krom mnoha sociálních služeb provozujeme také Divadlo U Valšů, kde se mohou setkat senioři i mladší generace a vyměňovat si tak své zkušenosti. Stejně tak i v komunitní kavárně Mezičasy v sídle ŽIVOTa 90.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy