Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Aukce panenek známých osobností

Organizace
Český výbor pro UNICEF

DARUJTE

Zveme Vás na 19. ročník Aukce panenek známých osobností, která se bude konat v úterý 30. listopadu 2021 od 18.00 hodin v Českém muzeu hudby (Karmelitská 2/4, Praha 1). Dražit můžete po registraci také on-line kdykoliv do 30. 11. od 19.30 hodin, na www.aukceunicef.cz.

 

Cena každé z dražených panenek začíná na 3 000 Kč, což odpovídá částce za základní očkování proti šesti smrtelným nemocem pro pět dětí. Za dobu konání aukcí panenek se podařilo vybrat 17 292 100 Kč na očkování pro 28 820 dětí.

 

Budeme moc rádi, pokud se zúčastníte této výjimečné události a pomůžete spolu s námi zachránit životy ohrožených dětí. Děkujeme za Vaši podporu!

O naší organizaci

UNICEF (Dětský fond OSN) pracuje ve 193 zemích světa, kde dětem pomáhá přežít a podporuje jejich rozvoj, od narození až do dospělosti. UNICEF dětem zajišťuje zdravotní péči, výživu, pitnou vodu a hygienu, základní vzdělání pro všechny chlapce i dívky a ochranu před násilím, zneužíváním a riziky nemoci AIDS. Práce UNICEF je financována výhradně z dobrovolných příspěvků, přičemž na programy pomoci jde 89,3 % ze získaných prostředků. Veškeré aktivity UNICEF po celém světě naleznete na www.unicef.org.

Posláním Českého výboru pro UNICEF je prosazování Úmluvy o právech dítěte, osvětová a vzdělávací činností a získávání finančních prostředků pro zajištění dlouhodobých programů pomoci dětem v nejchudších zemích světa a humanitární pomoci v situacích přírodních katastrof a válečných konfliktů.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy