Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Babička roku 2020

Organizace
Právě teď! o.p.s.

Autor
Hana Čepová

DARUJTE

Pomozte nám zorganizovat důstojnou, inspirativní akci pro ostatní seniory. Váš finančním příspěvek nám pomůže zorganizovat akci, která přispěje k vytváření pozitivních seniorských vzorů a zároveň bude pomáhat dodávat seniorům a seniorkám chybějící kuráž.

Babička roku je talentová soutěž babiček (ale i dědečků) ve věku od 55 let. Soutěž vznikla v Olomouci a v roce 2020 se bude konat po páté. Pražské (krajské) kolo, které organizujeme a na které nám doufáme rádi přispějete, se uskuteční podruhé. Vítězná babička pak bude reprezentovat Hl. m Prahu v celorepublikovém finále soutěže

O naší organizaci

Jsme ops (obecně prospěšná společnost) z Prahy, fungující 7-mým rokem , věnujeme se tzv. aktivním seniorům, tedy těm, kteří zdánlivě nic nepotřebují. To „zdánlivé nic“ je ale velmi důležité vzhledem ke skutečnosti, že naše populace stárne, dožívá se stále vyššího věku, ale dosti často v něm nemá naplnění, smysl či cíl.

Pro seniory připravujeme vzdělávací, sportovní či komunitní aktivity. Náš odlišný přístup k seniorům začíná už tím, že na ně nepohlížíme jako na slaboduché posluchače dechovky. Uvědomujeme si, že dnešní senior ovládá jazyky, měl možnost poznat svět a vyrostl na Beatles či Elvisovi.

Více informací o naší organizaci, našich projektech a aktivitách najdete našem webu.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy