Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
BanglaKids – Nakupujte dárky, na které se nepráší

Organizace
ADRA, o.p.s.

Autor
Anna Zýková

DARUJTE

Díky Vaší pomoci nakoupíme užitečné dárky, které pomohou dětem z chudých rodin v Bangladéši. Obědy, nové boty a oblečení nebo sportovní potřeby, to vše potěší chudé děti a sirotky v této zemi jihovýchodní Asie, kde žije na 70 milionů lidí za méně než 2 dolary na den. Praktický dárek znamená pro děti z nejchudších rodin mnoho. Nakupte na Giving Tuesday nebo do konce roku v e-shopu programu BanglaKids a my Vaši štědrost proměníme v úsměvy. Děkujeme Vám!

O naší organizaci

BanglaKids je rozvojový program humanitární organizace ADRA, který pomáhá jednotlivým bangladéšským dětem z chudých rodin získat vzdělání. Poskytuje dětem také stravu, lékařskou péči a střechu nad hlavou. Za měsíční částku 550–900 Kč umožníte vzdělání konkrétnímu dítěti z chudé rodiny a přinesete naději jemu a jeho rodině na lepší budoucnost. Společně jsme pomohli již 6 500 dětem.
ADRA, o.p.s. je humanitární organizace poskytující pomoc lidem v nouzi. Uskutečňuje jednorázovou i dlouhodobou pomoc v České republice i v zahraničí. Podporuje také dobrovolnictví a globální rozvojové vzdělávání.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy