Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
BECHEROVKA SBÍRKA POTRAVIN

Organizace
Jan Becher- Karlovarská Becherovka, a.s.

Autor
Lenka Zavadilová

Letošním rokem se zaměstnanci Becherovky rozhodli uspořádat sbírku potravin a vyjádřit tak solidaritu matkám samoživitelkám, či rodinám v krizi.
Pomoct tím nejjednodušším způsobem, darem trvanlivých potravin a drogerie.
Podaří se společnými silami nastavit laťku vysoko?

O naší organizaci

Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a. s. je společnost s českými kořeny a celosvětovou působností. Její hlavní činností je výroba a prodej prémiových alkoholických nápojů. V roce 1997 se stala součástí skupiny Pernod Ricard, jednoho ze dvou největších výrobců lihovin a vína na světě.

Vlajkovou lodí naší společnosti je dnes již světově proslulý bylinný likér Becherovka Original, který v roce 2007 oslavil 200 let své existence a vyváží se do více než 40 zemí světa. Kromě hlavní značky Becherovka Original vyrábíme v našem provozu v Karlových Varech také prémiový likér Cordial a aperitiv KV 14. V roce 2008 jsme výrobu rozšířili o likér Lemond.

Vedle vlastní výroby bylinných likérů a alkoholických nápojů distribuuje na českém trhu společnost Jan Becher – Karlovarská Becherovka jako součást skupiny Pernod Ricard více než 40 světových značek alkoholu. Patří k nim například Ballantine´s, Jameson, Havana Club, Beefeater, Absolut, Chivas Regal, Martell, Olmeca, Malibu, Jacob´s Creek a další známé značky kvalitních lihovin.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy