Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Benefiční aukce RECY věci

Organizace
Green Cat, organizátor projektu

Autor
Judita Nechvátalová

DARUJTE

Na Giving Tuesday 28. listopadu 2017 vydražíme na benefiční aukci v kavárně Monolok (www.monolok.cz) nejzajímavější výrobky zachráněné v projektu Balakryl RECY věci (www.balakrylrecyveci.cz).

Vítězný RECY výrobek „VINNÝ STOLEK“ rozsvítí partner večera: Nano Energies.

Výnosem z aukce podpoříme vzdělávací programy centra TEREZA (www.terezanet.cz). I díky Vaší podpoře se tak děti ve stovkách škol naučí MÍT RÁDY přírodu, ROZUMĚT životnímu prostředí a DĚLAT něco aktivně pro jeho ochranu. A ještě jedna skvělá zpráva: Každá vaše darovaná koruna bude zdvojnásobena dárci Martinem a Helenou Ducháčkovými. Tedy pro TEREZU vynásobíme výnos z aukce dvěma!

Přidejte se! TĚŠÍME SE NA VÁS OD 18.30 HODIN (Moravská 18, 120 00 Praha 2). Během slavnostního vyhlášení si svůj výrobek neuloví každý, ale nezoufejte! Další dvacítku výrobků RECY věci vydražíme v elektronické aukci na Aukro.
ELEKTRONICKÁ AUKCE POBĚŽÍ OD 1. DO 10 PROSINCE 2017.

O naší organizaci

TEREZA, vzdělávací centrum
Chceme, aby co nejvíce učitelů ve své každodenní výuce vedlo děti k vytváření společnosti přátelské k přírodě a co nejvíce rodičů znovu objevilo kouzlo her v přírodě a se svými dětmi trávili více času venku.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy