Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Benefiční koncert „S brejlema nebo bez brejlí?“

Organizace
EDA cz, z.ú.

Autor
Lenka Holubcová

DARUJTE
Benefiční koncert EDA na podporu krizové linky EDA - 800 40 50 60 Kde: JAZZ DOCK, Praha Kdy: 29.11.2018 od 19 hod. Informace: https://eda.cz/cz/o-nas/co-je-u-nas-noveho/jazz-dock-2018

Naše odkazy

O naší organizaci

EDA cz, z.ú.

Jsme oporou rodinám, ve kterých se narodilo dítě se zrakovým a dalším postižením. Poskytujeme profesionální sociální službu rané péče, a to již od roku 1990. Působíme ve 4 regionech České republiky a aktuálně pomáháme ve 260 rodinách. Jsme odborníky na péči o děti se zrakovými a kombinovanými vadami a rozvoj jejich dovedností. Vydáváme publikace a zpravodaj, vyvinuli jsme aplikace pro trénink zraku a jemné motoriky na tabletech, vzděláváme rodiče i další specialisty. Víme, jak rozvíjet dítě pomocí hry.

EDA provozuje krizovou linku a chat EDA 800 40 50 60 pro rodiny, které se potýkají s těžkým úrazem dítěte, závažnou diagnózou či postižením. Linka slouží především jako psychologická podpora rodinám ve chvílích krize. Je k dispozici volajícím z celé České republiky. Služba je poskytována na území celé České republiky. Provozní doba linky je každý pracovní den od 9 do 15 hodin. Klienti se mohou na Linku EDA obrátit s důvěrou a bez jakýchkoliv obav, protože je zcela anonymní. Kromě telefonické linky 800 40 50 60 je k dispozici chat na webové stránce www.elinka.iporadna.cz. Na webových stránkách www.eda.cz mohou klienti využít emailové poradenství na adrese linka@eda.cz. Veškeré služby jsou poskytovány zdarma.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy