Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Benefiční online aukce pro Přestupní stanici

Organizace
Labre, z.s.

Autor
Eva Dudová

DARUJTE

Letošní rok byl pro nás opravdu náročný. A víme, že nejen pro nás. Stále ještě bojujeme s následky jarní pandemie, která nás připravila o veškeré finance a mezitím je tu už druhá vlna, jejíž dopad ještě neznáme.
My jsme se ale rozhodli se nevzdat! Naším hlavním cílem je udržet pracovní místa pro lidi bez domova, kteří v životě zažili málo štěstí a hodně překážek a usilovně pracují na své situaci, aby se na ulici už nevrátili. A to je pro nás klíčová motivace.
Za krátký čas jsme získali skvělé spojence a díky nim se nám povedla skvělá 14 denní aukce. Zapojilo se do ní mnoho známých osobností, které vybraly své srdcovky. Přestože hlavní část aukce skončila, opakujeme její závěr a to dražbou darů, které nám věnoval David Koller.
Davidovy věci byly zlatým hřebem naší aukce. Nejdříve to vypadalo, že se nám v tento poslední den podařilo na náš provoz a platy zaměstnanců vybrat krásných 83 000 korun, jenže jak se během následujících dní ukázalo, ti, kteří přihazovali nejvyšší částky to s podporou nemysleli až tak vážně a od svých příhozů odstoupili.
Rozhodli jsme se tedy tyto tři předměty dražit ještě jednou, a to v ÚTERÝ 1. PROSINCE 2020 od 12:00 přímo na naší facebookové stránce.
Nabídka k dražbě je následující:
— sochu Anděl, kterou David Koller získal v roce 2018
— CD podepsané všemi členy skupiny LUCIE
— triko Davida Kollera

Pojďte do toho s námi!
Vyberte si unikátní věc, probuďte v sobě dravce a přihazujte v aukci. Pomůžete nám zajistit další fungování podniku, který pomáhá lidem dostat se z ulice. A právě ulice je hlavní pojítko naší aukce. Nechceme aby se na ní dostalo více lidí, navíc v době pandemie, a táhneme za jeden provaz, abychom poskytli co nejvíce pomoci a podpory. Buďte toho součástí!

O naší organizaci

Přestupní stanice je sociální podnik zaměstnávající lidi bez domova v obchodech s oblečením, kde pracují jako prodavači nebo jako vedoucí. Pomáháme jim s přestupme z ulice do běžného života a pomáháme s přidruženými problémy, které návrat komplikují, jako jsou dluhy, zdravotní problémy, navazování kontaktů nebo bydlení. Současně jsme i komunitním prostorem pro širokou veřejnost a organizujeme nejrůznější akce, od promítání filmů, po pravidelné kurzy a workshopy.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy