Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Bezpečný program pro SENIORY v nebezpečné době

Organizace
Právě teď! o.p.s.

Autor
Hana Čepová

DARUJTE

Náš úterní program pro seniory každé úterý od začátku podzimní vlny kovidu, začíná anglickou konverzací pro mírně pokročilé na který odpoledne navazují Zábavné hrátky se Zdenou Tačovskou. Program probíhá „na živo“, on-line na platformě ZOOM.

On-line program pro seniory ale nabízíme každý den, nejen v úterý. Každodenní setkávání seniorům pomáhá proti jejich sociálnímu vyloučení, kterému jsou, zejména v době koronakrize, vystaveni.

Pomozte nám svým finančním příspěvkem tyto programy realizovat a nebo nám dejte vědět, s čím nám chcete, nebo můžete pomoct.
– budeme rádi, když nám pro seniory nabídnete nějakou zajímavou přednášku či krátký vzdělávací program
– budeme rádi, když nám pomůžete program dostat k většímu množství seniorů a tím zaplnit jejich čas

O naší organizaci

Posláním Právě teď! o.p.s. je změna vnímání problematiky stáří a stárnutí. Naše činnost se dělí na aktivizační (pro seniory) a osvětovou (pro veřejnost).

Naše organizace svým vzdělávacím, aktivizačním, sportovním, společenským, osvětovým a v neposlední řadě komunitním programem zaměřuje primárně na soběstačné seniory žijící v domácím prostředí s cílem podpory úspěšného zdravého stárnutí a stáří a zlepšení prognózy do budoucna. Cílem je seniory motivovat k celoživotnímu učení, ochotě orientovat se v rychle se měnícím světě, pravidelnému pohybu.

V rámci osvětové činnosti se snažíme upozorňovat na nutnost přípravy na vlastní stáří a potřebě věnování pozornosti této problematice.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy