Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Bezplatná telefonická právní poradna pro rodiče

Organizace
Aperio - Společnost pro zdravé rodičovství

Autor
Barbora Černohorská

DARUJTE

Sólo matky – a s nimi i jejich děti – jsou mezi těmi, které koronakrize zasáhla nejvíce. Jsme tu, aby sólo rodiče nebyli na všechno sami. Tak, jako každé úterý od 10 do 15 hodin, bude i na GivingTuesday fungovat naše BEZPLATNÁ TELEFONICKÁ PRÁVNÍ LINKA PRO RODIČE , kteří potřebují akutně řešit složitou životní situaci. Náš tým zkušených právniček je také připraven řešit dotazy, které přicházejí do bezplatné on-line webové poradny. Nenechávejme rodiče trápit se tím, že jsou na všechno sami. PROSÍM, POMÁHEJTE S NÁMI! Děkujeme.

Naše odkazy

O naší organizaci

Už dvacátým rokem pomáháme rodičům, aby mohli být oporou svým dětem. Neposkytujeme materiální pomoc, ani nevybojujeme bitvy rodičů za ně, ale dáme jim nástroje, aby vše dokázali zvládnout s malou podporou sami. Poskytujeme rodičům zdarma psychologickou první pomoc i rady v oblasti pracovního nebo rodinného práva. Pomáháme rodičům s návratem do práce, rozcházejícím se rodičům, nebo těm, kteří pečují o někoho v rodině s duševními problémy. Jako jedni z mála stojíme při těch, kdo jsou na výchovu dětí sami – sólo rodičích.
Naše podpůrné programy pro sólo rodiče reálně mění životy. Rodiče k nám přicházejí často zlomení, bezradní, s pocitem, že mají „rozbitý“ život a rodinu. A odcházejí se znovu nalezenou sebedůvěrou a vírou, že mají život opět ve svých rukou.
Budoucí rodiče připravujeme na příchod nového člena rodiny. Vytvořili jsme Průvodce porodnicemi v ČR, aktualizujeme ho již 17 let. Pomáháme rodičům, aby mohli být oporou svým dětem už od samého počátku rodičovství.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy