Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Bezplatná telefonická právní poradna pro rodiče

Organizace
Aperio - Společnost pro zdravé rodičovství

Autor
Barbora Černohorská

DARUJTE

Dobrá rada ve správnou chvíli dokáže zachránit situaci celé rodiny. Naše bezplatná sociálně právní poradna pro rodiče vyřeší přes 3000 dotazů každý rok. V poradně pomáháme rodinám v těžkých chvílích už patnáct let. Jsme tu, aby rodiče nebyli se svými starostmi sami. Na GivingTuesday se k nám rodiče dovolají v čase 13 – 15 hod na tel. čísle 774 722 153. Mohou konzultovat pracovní právo, rodinné právo nebo sociální zabezpečení rodiny.

Pomozte rodičům, aby mohli být oporou svým dětem!
Dobrá rada ve správnou chvíli dokáže zachránit situaci celé rodiny. Podpořte bezplatnou poradnu pro rodiče v těžké chvílí.

Naše odkazy

O naší organizaci

APERIO podporuje rozvoj občanské společnosti v České republice a účast veřejnosti na občanské diskusi. Iniciuje vedení otevřeného a nekonfrontačního dialogu s profesionály a širší veřejností. APERIO spolupracuje se spřízněnými iniciativami v České republice i v zahraničí, zejména v zemích střední a východní Evropy a s členskými státy Evropské unie. Je členem evropské organizace ENCA (European Network of Childbirth Associations). Podporuje vyšší podíl občanských organizací a iniciativ na společenských změnách. APERIO bylo založeno jako nevládní a nezisková organizace. Finanční zdroje získává od příslušných veřejných orgánů, nadací, sponzorů a příznivců sdružení.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy