Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Bezstarostné Vánoce v nemocnici Whisper

Organizace
Nadační Fond Whisper

Autor
Markéta Malecová

DARUJTE

Vánoce jsou pro mnohé z nás svátky klidu, odpočinu a míru. To bohužel neplatí plošně po celém světě. Ve Whisperu v prosinci jako v každém jiném měsíci bojujeme s rozpočtem, abychom pokryly všechny výdaje, které nemocnice má. Pojďme to alespoň jeden měsíc v roce změnit.

V rámci mezinárodního dne dárcovství – GIVINGTUESDAY chceme pro nemocnici Whisper vybrat finanční prostředky, aby se v nemocnici alespoň o Vánocích nemuseli starat o rozpočet a mohli si dovolit všechny potřebné léky a vybavení.

Každému kdo přispěje navíc přijde krásná kartička, která se hodí například jako dárek pod stromeček pro vaše blízké.

Darujte #DarekKteryMaSmysl a ukažte své rodině ten pravý smysl Vánoc.
Vybírat můžete ze tří variant:

💲60korun 👉 zaplatí 🦟 malarickou síť na ochranu před komáry na postýlku v nemocnici.
💲100korun 👉 zaplatí 🍼 speciální výživu pro pacienta s podvýživou na týden nutriční rehabilitace v nemocnici.
💲620korun👉 zaplatí ❤️ kompletní léčbu jednoho pacienta = Záchrana dětského života.

Takový dárek podpoří krásnou atmosféru Vánoc a ukáže vašim dětem a vaší rodině, jak je důležité myslet na druhé, nejen o vánocích.

O naší organizaci

Whisper Magical Children Hospital je dětská nemocnice v Ugandě, kterou založila češka – Veronika Cejpková. V této nádherné nemocnici dělají neskutečnou práci – za minimální poplatek (asi 30 kč) poskytují komplexní lékařskou péči každému pacientovi- hospitalizují ho na tak dlouho, jak je potřeba, darují mu veškeré léky, hradí veškerá potřebná vyšetření, poskytují stravu jak dětským pacientům, tak jejich rodičům. Rodiče během času stráveného v nemocnici učí tomu, jak příště nemocem předcházet.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy