Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Bojujeme proti dezinformacím

Organizace
Bezpečnostní centrum Evropské hodnoty z.s.

DARUJTE

Jsme nevládní nezisková organizace zabývající se primárně odhalováním dezinformací a bojem proti nim. Odkrýváme a konfrontujeme způsoby, jakými nepřátelské režimy Ruska a Čína rozšiřují svůj politický vliv a řídí dezinformační operace namířené proti západním demokraciím.

 

Rovněž monitorujeme chování českých politiků a jejich inklinaci k ruskému a čínskému vlivu v rámci projektu Atlas ruského a čínského vlivu.

 

V neposlední řadě organizujeme projekt Bezpečnostní akademie vychovávající mladé talenty, kteří následně nacházejí uplatnění v bezpečnostních institucích či státní správě, a rozšiřujeme tak počet odborníků na bezpečnostní hrozby na místech, kde se jimi mohou efektivně zabývat.

 

Díky Vašemu daru můžeme pokračovat v plnění našeho poslání a nadále přispívat k vytváření informované a vůči dezinformacím odolné společnosti.

 

Děkujeme Vám!

O naší organizaci

Bezpečnostní centrum Evropské hodnoty je nevládní nezisková odborná instituce, jejíž posláním je ochrana svobody, suverenity a liberální demokracie. Naší vizí je svobodné, bezpečné a prosperující Česko ve střední Evropě, jež je nedílnou součástí transatlantického společenství a opírá se o pevné spojenectví s USA.

Za zásadní prvky fungující liberální demokracie považujeme aktivní občany, zodpovědné politiky, politické strany naplňující svoji roli a soudržnou společnost, která sdílí hodnoty osobní svobody, lidské důstojnosti a rovnoprávnosti.

Od roku 2005 se jako nevládní nezisková organizace, která není spojena s žádnou politickou stranou, věnujeme výzkumné a vzdělávací činnosti. Vedle vydávání odborných publikací a komentářů pro média, pořádáme konference, semináře a školení zejména pro odbornou veřejnost.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy