Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Buď Okem Země i ty

Organizace
Prales dětem / Justice for Nature

Autor
Alena Bendová

DARUJTE

Podpořte světový monitorovací program Oko Země a jeho jednotlivé programy Oko tygra, Oko medvěda, Oko gorily, Oko jaguára nebo Oko sněžného leoparda a další, které za pomocí fotopastí pomáhají nejen při monitoringu ohrožených druhů zvířat ve světě, ale především při jejich terénní ochraně a odhalování pytláctví či ilegálního dřevorubectví. Pomozte rangerům efektivně plnit jejich poslání. Jsou to praví hrdinové!

O naší organizaci

Jsme součástí světové ochrany přírody a naše činnost má mezikontinentální dosah. Naší energií jsou protipytlácké aktivity, ochrana kriticky ohrožených druhů zvířat a vzdělávání.​ Jsme členy International Ranger Federation.

Justice for Nature je nezávislá iniciativa hledající rovnováhu mezi lidskou civilizací a přírodou skrze aktivní ochranu životního prostředí a zvířat.
Současný kritický stav životního prostředí nás vedl k vytvoření mezinárodní vize, která otevírá cestu široké veřejnosti k přijetí odpovědnosti a k aktivní účasti na záchraně přírody a ohrožených druhů zvířat na planetě Zemi.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy