Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Budějcká noclenka

Organizace
Městská charita České Budějovice

Autor
Dům sv. Pavla

DARUJTE

Zakoupením Budějcké noclenky (prostřednictvím www.darujme.cz – projekt
Budějcká noclenka) umožníte člověku bez domova se nejen vyspat v teplé a čisté posteli v Noclehárně Domu sv. Pavla Městské charity České Budějovice, ale dáte mu tím i naději na nový začátek. Dáte mu tak zároveň možnost najíst se, osprchovat a šanci začít řešit svou složitou životní situaci. Základní cena Noclenky činí 50 Kč. Je to částka odpovídající současné ceně, kterou platí lidé bez domova za přespání v Noclehárně Domu sv. Pavla. Noclenku je možné zakoupit během celého kalendářního roku, její využití však proběhne zpravidla v období od 1. října do 31. března. V případě zhoršeného počasí lze toto období variabilně upravit.

O naší organizaci

Městská charita České Budějovice je nezisková církevní organizace. Naše práce je založena na principech křesťanské etiky. Pomáháme všem lidem v nouzi bez ohledu na jejich příslušnost k rase, národnosti či náboženství – sociálně slabým rodinám, seniorům, osobám bez domova, duševně nemocným, handicapovaným, zdravotně postiženým, sociálně ohroženým dětem.
Dům sv. Pavla – centrum sociálních služeb pro osoby bez domova je jednou ze služeb Městské charity. Jeho součástí jsou služby Nízkoprahové denní centrum (pro ženy i pro muže), Noclehárna a Azylový dům (pro muže). Jednotlivé služby mají svá specifika, ale základním přístupem všech je nehodnotit a nesoudit, nýbrž podat pomocnou ruku. Každý člověk je pro nás důležitý !!!

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy