Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Centrum Černý Most pro Motýlek

Organizace
Centrum Černý Most

Autor
Katarína Solíková

DARUJTE

Komunitní centrum Motýlek pomáhá dětem a rodinám se zdravotním či sociálním znevýhodněním. V rámci sbírky mohou lidé přinést dárky ze zveřejněného seznamu na webové stránce Centra Černý Most. O den později budou vánoční dárky pro děti předány organizaci Motýlek.

Pokud se chystáte do sbírky zapojit, označte prosím dárek názvem„Sbírka pro Motýlka“ a přineste ho do Centra Černý Most v termínu 22.11. až 3.12.2019 do prostor Click and Services (zákaznická šatna) v čase 9 – 21 h. Děkujeme !

O naší organizaci

Centrum Černý Most se veřejnosti představilo v roce 1997 coby vůbec první nákupní centrum v České republice. Od té doby centrum prošlo rozsáhlou rekonstrukcí a celkovým rozšířením, které vyvrcholilo 22. března 2013, kdy díky unikátnímu konceptu centra odstartovala nová éra nakupování u nás. Vyniká nápaditým a originálním designem, atraktivním portfoliem značek a lákavou nabídkou nadstandardních služeb, včetně atraktivního věrnostního programu.

Váhu, kterou skupina přikládá společenské odpovědnosti, dokazuje také strategie Better Places 2030, v jejímž rámci se provozovatel centra zavazuje ke snížení uhlíkových emisí ze staveb a provozu budov, redukci uhlíkové stopy z dopravy, podpoření místních komunit a zaměstnanosti mladých lidí i kolektivní spolupráci a ohledu na životní prostředí.

V rámci svých charitativních aktivit podporuje desítky charitativních projektů a neziskových organizací.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy