Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Cestování v každém věku aneb výlet FlixBusem

Organizace
FlixBus CZ s.r.o.

Autor
Jitka Schmiegerová

Stejně jako minulý rok jsme se rozhodli jako firma zapojit do světového dne dárcovství. Smyslem naší aktivity bude strávit čas s lidmi, kteří společnost dlouhodobě postrádají. A protože jsme s kolegy vyhodnotili jako jednu z nejdůležitějších věcí úctu ke stáří, rozhodli jsme se vzít seniory z organizací Elpida a Maltézská pomoc na předvánoční výlet FlixBusem ve čtvrtek 28. 11. do německého Regensburgu. Společnost FlixBus umožňuje cestování každému, a to znamená, že i v každém věku. Pro účastníky je připravena prohlídka kouzelného městečka s českým výkladem a samozřejmě také návštěva oblíbených vánočních trhů.

Naše odkazy

O naší organizaci

Společnost FlixBus nabízí pohodlný a ekologický způsob přepravy za dostupné ceny. Od roku 2013 jsme přepravili přes 100 milionů cestujících. Od srpna 2017 vás našimi zelenými autobusy svezeme i na českých vnitrostátních linkách.
Otázce společenské odpovědnosti se FlixBus věnuje dlouhodobě a na globální úrovni. Jako první dopravce na světě testujeme elektrobusy na dálkových trasách v Německu i ve Francii, naše autobusy splňují ta nejpřísnější kritéria ekologických požadavků, zákazníkům nabízíme možnost kompenzovat produkci CO2 na jejich cestě příspěvkem na ekologické projekty.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy