Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Charitativní snídaně Coca-Cola

Organizace
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko

Autor
Jan Václav Kašpar

V rámci projektu Coca-Cola To dáš! s naším strategickým partnerem Nadací Terezy Maxové dětem pomáháme mladým lidem uspět a růst během celého roku.

Vždy na začátku prosince naši kolegové pečou, vaří, chystají skvělé jídlo. Ne svým rodinám, ale kolegům. Díky rozmanitosti národností zaměstnanců Coca-Coly je každoroční Charitativní snídaně svátkem mezinárodní kuchyně.

Výtěžek ze snídaně je vždy znásoben stejnou částkou od společnosti Coca-Cola a věnován na podporu konkrétního projektu.

O naší organizaci

Projekt To dáš! vznikl v rámci mezinárodní iniciativy Youth Empowered, kterou do České a Slovenské republiky přináší společnost Coca-Cola HBC Česko a Slovensko jako celoskupinový projekt společnosti Coca-Cola Hellenic Bottling company. Projekt podporuje sebevědomí a sebehodnotu mladých znevýhodněných lidí formou poskytování tréninků, anebo organizováním motivačních workshopů, které zvyšují potřebné znalosti v oblasti dalšího sebe(vzdělávání), hledání si pracovních příležitostí a startu do samostatného života.

Projekt má za cíl do roku 2025 proškolit v 28 zemích společnosti Coca-Cola HBC jeden milion znevýhodněných dětí a mládeže.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy