Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
CO BYSTE MĚLI VĚDĚT O VYHOŘENÍ, KDYŽ VEDETE TÝM

Organizace
My Refresh s.r.o.

Autor
Míša Skalníková

DARUJTE

V rámci Giving Tuesday nabízíme dvě místa na praktickém workshopu CO BYSTE MĚLI VĚDĚT O VYHOŘENÍ, KDYŽ VEDETE FIRMU, TÝM NEBO HR ODDĚLENÍ.
O čem to bude:
Zjistíte, jak účinně předcházet syndromu vyhoření a vytvářet podmínky pro dobrý výkon i pracovní atmosféru. Udělejte si jasno v tom, co skutečně je/ není vyhoření, jak se projevuje a jak se “měří”. Jak se to stane, že člověk vyhoří nebo je naopak odolný. A kdo za to může, kdo nese zodpovědnost? Jak můžete vytvořit pro lidi vhodné pracovní prostředí? Že to jde a jak na to, pokud to chcete u vás mít jinak? V neposlední řadě bude řeč o vás. Vy, jako lídr, jste člověk statisticky ohrožený více než vaši lidé. Zároveň jste pro svůj tým významný rizikový nebo podpůrný faktor.
Vhodné pokud:
Vedete lidi nebo firmu a chcete jim lépe rozumět; potřebujete zlepšit výsledky svého týmu/organizace; chcete efektivně spolupracovat a posílit vztahy v týmu; hledáte cesty k dlouhodobé prosperitě – zdraví lidí i organizace.

Nabízíme dvě místa na workshopu v rámci Giving Tuesday. Do registračního formuláře v sekci „Z jaké jste organizace“ prosím uveďte i „Giving Tuesday“.

Více informací: https://1url.cz/@prevencevyhoreni
Registrace: https://1url.cz/@vyhoreni

O naší organizaci

Věříme, že lidé mohou pracovat dobře a rádi. Jsme tým odborníků, kteří společně pečují o zdraví lidí i organizací. Umíme nalézat to, co lidé potřebují, aby lidé i firma prosperovali, byli inovativní a uměli reagovat na změny. Prostřednictvím konzultací, tréninků a workshopů otevíráme témata fyzického, mentálního zdraví a vztahů. Zvládneme bolesti zad i špatné vztahy v týmu, vyhořívání lidí i dobrých nápadů ve firmě.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy