Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Coca-Cola spolu s vámi podporuje Červený kříž

Organizace
Coca-Cola HBC

Autor
Jan Václav Kašpar

DARUJTE

V duchu hesla #DarujmeSe budou letošní Vánoce jedinečné i ve spojení s charitativním projektem pro Červený kříž. Coca-Cola letos nechala vyrobit 3 miliony etiket s QR kódem pro pomoc této organizaci jak v Česku, tak i na Slovensku. Právě Červený kříž totiž v této nelehké době pomáhá školit a připravovat zdravotnický personál a zajistit potřebný zdravotnický materiál. „Coca-Cola odjakživa symbolizuje vzájemnou blízkost a sdílení společných zážitků. Tyto Vánoce budou pro mnohé z nás jiné a těžší. Těžkosti se netýkají pouze těch, kteří následkem pandemie COVID-19 onemocněli, ale i těch, kteří o ně s vypětím všech sil pečují, a také pro ty, kteří díky omezením přišli o práci a přísun financí. Proto i o Vánocích společně se spotřebiteli podpoříme Český a Slovenský červený kříž,“ popisuje projekt Jan Václav Kašpar, odpovědný za společenskou odpovědnost ve společnosti Coca-Cola.

Jak to funguje? Poskytnutí daru je velmi jednoduché. Ve svém chytrém telefonu stačí otevřít mobilní bankovnictví a kamerou telefonu naskenovat QR kód, umístěný na etiketách nápojů Coca-Cola, který vás přivede přímo na bankovní platbu Červenému kříži.
Každý tak budeme moci přispět jakoukoli, třeba i malou částkou, a pomoci těm, pro které letošní Vánoce nebudou časem tradiční pohody.

O naší organizaci

COCA‑COLA HBC ČESKO A SLOVENSKO JE VÝROBCE, PRODEJCE A DISTRIBUTOR ZNAČKOVÝCH NEALKOHOLICKÝCH NÁPOJŮ SPOLEČNOSTI THE COCA‑COLA COMPANY A OD ROKU 2018 TAKÉ DISTRIBUTOREM ALKOHOLICKÝCH NÁPOJŮ SKUPINY GRUPPO CAMPARI A EDRINGTON a kávy Costa Coffee.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy