Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Čokoládová šance pro lidi se zdravotním hendikepem

Organizace
Náruč, z.s.

Autor
Marie Hrdá

DARUJTE
Chceme nabídnout práci lidem, kteří to na trhu práce nemají vůbec snadné. Jejich zdravotní hendikep jim to buď vůbec neumožňuje nebo velmi komplikuje. Budujeme aktuálně novou gastronomickou výrobnu sladkých a slaných dobrot. Jsme už nyní dodavateli občerstvení a jedlých dárků pro různé firmy, společnosti a organizace. Naší poslední novinkou je plán na výrobu čokolády. V naší připravované výrobně už má tento sladký sen své místo. Chybí tak málo... ..a o to vás tady a teď žádáme a prosíme. Potřebujeme finančně podpořit, abychom mohli čokoládovnu kompletně vybavit vším potřebným, dát práci lidem, kteří už se na ni těší a co nejdříve spustit výrobu I malý dar má pro nás velký smysl. Děkujeme Vám. Naše čokoláda vám bude Váš dobrý skutek vždycky připomínat.

O naší organizaci

Kavárna Modrý domeček je integrační sociální podnik, který od roku 2007 provozuje spolek Náruč v Řevnicích. V kavárně pracují na chráněných pracovních místech lidé s různým typem zdravotního znevýhodnění. V jejich práci je podporuje odborný provozní personál. Kavárna nabízí, kromě výborné kávy, bohatý sladký a slaný sortiment vlastní výroby, lehké teplé obědy a bohaté snídaně.
Posláním sociální firmy Modrý domeček v Řevnicích je zvýšit kvalitu života a předcházet sociálnímu vyloučení osob se zdravotním hendikepem.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy