Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Čtvrt andílka pro Julii

Organizace
Vedlesebe.cz

Autor
Kristýna Mothejzíková

DARUJTE

Ráda bych podpořila projekt budoucího dětského hospice Dům pro Julii.

V rámci e-shopu vedlesebe.cz, který provozuji, je letos jedna novoročenka věnována tomuto projektu a každý, kdo si novoročenku s andělíčkem koupí, se podílí na podpoře.

Z každé novoročenky s andělíčkem zakoupené do konce roku půjde 25 % výtěžku Domu pro Julii. V případě elektronické verze to bude 75 %. A firmám ráda dodám jiný motiv novoročenky, pokud budou chtít Dům pro Julii podpořit.

Doufám, že firmy i jednotlivce andělíček osloví a Dům pro Julii bude moci s jarem začít rašit.

O naší organizaci

Jsem grafičkou a ilustrátorkou na volné noze. V roce 2009 jsem zakládala živnost a chtěla jsem ve volném čase podporovat různé tzv. chráněné dílny, a tak vznikl první e-shop zastřešující produkty mnoha neziskovek = Vedlesebe.cz. Nabízí vybrané krásné a kvalitní výrobky z ověřených dílen, které zaměstnávají osoby se znevýhodněním. Projekt Vedlesebe.cz prezentuje dílny a jejich produkty a zdarma vyřizuje veškerou agendu spojenou s prodejem a distribucí výrobků – už t=měř 12 let. Protože velká část zapojených dílen často ani dnes nemá na provoz vlastního e-shopu finanční ani lidské kapacity, mají takto dílny skvělou příležitost prodat více výrobků bez starostí spojených s on-line prodejem.

Díky úsporám všeho druhu i díky zprostředkování dalších zakázek pomáhá projekt VedleSebe.cz udržet chod dílen a tím zajistit možnost uplatnění pro lidi se znevýhodněním. Zároveň se snaží důrazem na kvalitu výrobků i vlastním příkladem odbourat předsudky vzhledem k práci lidí se znevýhodněním. A v neposlední řadě se z výtěžku prodeje vybraných produktů mohou více podporovat „ohrožené“ zapojené dílny nebo další bohulibé projekty. Zákazník nakupující na Vedlesebe.cz si může být jistý, že vždy podpoří někoho potřebného. Všem moc děkuji!

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy