Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Daruj cvíčo s T-Rexem

Organizace
ParaCENTRUM Fenix

Autor
Jana Jordánová

DARUJTE

Daruj cvíčo s T-Rexem lidem, kteří vlivem úrazu páteře jsou upoutáni na invalidní vozík! V rámci kampaně Giving Tuesday rozjíždíme výzvu na darování cvičení, které je pro naše klienty klíčové a pomáhá jim zpět do života!
Zapojte se i vy a darujte cvičení s naším T-Rexem!

Naše odkazy

O naší organizaci

Již 15 let s mottem „Roztáčíme život naplno“ pomáháme lidem po poškození míchy a jejich blízkým při návratu do aktivního života. Podpíráme naše klienty v náročné životní změně, ukazujeme cestu a bojujeme jako lvi za jejich lepší společenské začlenění a kvalitu života.

Již 250 klientů z celé republiky v naší organizaci využívají širokou škálu služeb jako rehabilitace, fyzioterapie, nácvik běžných denních činností, osobní asistence, specializované výživové poradenství, fitness, psychologická péče, bezbariérové poradenství či osobní asistence a další.

Jsme unikátní zařízení, které lidem s poškozením míchy nabízí široké spektrum služeb a je jim celoživotním partnerem. Usilujeme o to, aby se člověk s postižením míchy cítil a byl vnímán jako rovnocenný člen společnosti. Hodnoty, které v ParaCENTRU Fenix zastáváme, jsou profesionalita, jedinečnost a zároveň jsme místem, kde se lidé cítí dobře.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy