Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Daruj Hygienickou kavárnu

Organizace
Stará škola, z.s.

Autor
Natálie Lupienská

DARUJTE

“Čistota = půl zdraví?” To souhlasíme! Ale v našem případě platí rovnice “razítko od hygieny = pokračování našeho provozu”. Jakákoliv i maličká částka nás potěší a pomůže k naplnění našeho vánočního přání tj. rekonstrukci kuchyňky naší klubové kavárny dle požadavků hygienického úřadu. Potřebujeme získat finance např. na nový dvojdřez, umývátko, omyvatelnou a protiskluzovou podlahu, obklady, omyvatelný regál a novou kuchyňskou desku…

O naší organizaci

Jsme komunitním centrem a od roku 2013 se snažíme svépomocně zvelebit 200 let starou budovu bývalé základní školy. Postupnými krůčky se nám to daří, pořádáme kulturní i vzdělávací akce, semináře, workshopy, besedy, ale i cvičení a kroužky pro děti či dospělé. V rámci našich programů vždy otevíráme klubovou kavárnu, aby nám tu při dobré kávě či čaji bylo příjemně a abychom také získali pár drobných do rozpočtu.

Na rekonstrukci se těšíme – už jsme toho zvládli spoustu (nová podlaha, opravený komín, krásná nová zahrada) a víme, že pracovních sil je v naší milé komunitě dost. Jen ty peníze jsou pořád nějaké nedostatkové…..

Předem děkujeme!

Průměrná čísla za rok: 50 akcí, 12 pravidelných aktivit, 3000 návštěvníků, nepočítaně nápojů

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy