Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Daruj mozek pro Tamtamy

Organizace
Tamtamy o.p.s.

Autor
Mirka Kroupová

DARUJTE
Nemáme vlastní mozek na spoustu věcí, ale učíme s vděčností a rádi. Vy jste určitě skvělí ve svém oboru. Rozdělíte se s námi o to, co umíte? Chceš být náš guru? Fakt? Určitě bychom potřebovali experta na on-line marketing nebo zákaznický servis, chybí nám mozek na SEO, hodil by se nám mozek na sociální sítě, ty nám fakt moc nejdou, hlavně ty nové vychytané metody náboru :-(. Máš čas třeba jen půl dne? I to by bylo fajn. Třeba na něco jako tento workshop. Momentálně potřebujeme kromě jiného potřebujeme proškolit v PPC a zákaznickém přístupu, ale nejen v tom. Jednotlivé výzvy najdete na našem webu. Pokud máš zajímavé téma a chceš se podělit, sem s ním.

O naší organizaci

Úklid, který pomáhá! Můžete si nechat uklidit, vyžehlit prádlo, umýt okna nebo pohlídat děti lidmi se zdravotním hendikepem. Kromě uklizeného bytu získáte i dobrý pocit, že jste někomu pomohli tím, že jste mu dali šanci.

V Tamtamech zaměstnáváme pouze invalidní důchodce, zkrátka zdravotně postižení jsou u nás všude, jak na všech pozicích, tak i v managementu a správní či dozorčí radě.
Chceme přesvědčit své okolí, že invalidita neznamená konec světa, ale příležitost dle svých možností být prospěšný svému okolí.
Snažíme se dělat svou práci co nejlépe, dokázali jsme během své existence zaktivizovat 212 hendikepovaných, 130 z nich se dokázalo uplatnit na otevřeném trhu práce, uklidili jsme (nebo stále pravidelně uklízíme) cca 300 domácností, 35 bytových domů a 15 kanceláří.
Získali jsme např. ocenění Neziskovka roku 2015, Spolehlivá nezisková organizace apod.

To nám nestačí, chceme se stále zlepšovat. Proto potřebujeme tvůj mozek!

Děkujeme všem za přízeň.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy