Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
DARUJ MOZEK

Organizace
Tamtamy o.p.s.

Autor
Mirka Kroupová

DARUJTE

Přejmenovali jsme #GivingTuesdayCZ na #GivingBrainsDayCZ

Nemáme vlastní MOZEK na spoustu věcí, ale učíme se s vděčností a rádi. Ty jsi určitě skvělý/á ve svém oboru. Daruj víc než peníze, rozděl se o to, co máš v hlavě! Staň se dobrovolníkem expertem 🙂 Chceš být náš guru? Fakt? Určitě bychom potřebovali experta na marketing, poradit, jak na manažereské účetnictví, chybí nám mozek na dokončení nového webu, hodil by se nám guru na sociální sítě, ty nám fakt moc nejdou, hlavně ty nové vychytané metody náboru :-(. Máš čas třeba jen půl dne? I to by bylo fajn. Momentálně potřebujeme proškolit v time managementu a zákaznickém přístupu, ale nejen v tom. Pokud máš zajímavé téma a chceš se podělit, sem s ním.

Možná máš obrovskou chuť darovat a umíš něco úžasného, jen my ještě nevíme, že to potřebujeme. Neváhej a napiš: https://goo.gl/forms/7W1R10g9yhyphGqG3. Video nalezneš na tomto odkazu: https://www.youtube.com/watch?v=4kLvSQXsRKw.

Naše odkazy

O naší organizaci

Úklid, který pomáhá! Můžete si nechat uklidit, vyžehlit prádlo, umýt okna nebo pohlídat děti od lidí se zdravotním hendikepem. Kromě uklizeného bytu získáte i dobrý pocit, že jste někomu pomohli tím, že jste mu dali šanci.

V Tamtamech zaměstnáváme pouze invalidní důchodce, zdravotně postižení jsou u nás všude, i ve vedení a správní a dozorčí radě. Chceme přesvědčit sebe i okolí, že invalidita neznamená konec světa, ale příležitost dle svých možností být prospěšný svému okolí. Snažíme se dělat svou práci co nejlépe, dokázali jsme během své existence zaktivizovat 212 hendikepovaných, 130 z nich se dokázalo uplatnit na otevřeném trhu práce, uklidili jsme (nebo stále pravidelně uklízíme) cca 300 domácností, 35 bytových domů a 15 kanceláří. Získali jsme např. ocenění Neziskovka roku 2015, Spolehlivá nezisková organizace apod. To nám nestačí, chceme se stále zlepšovat. Pomůžeš nám? Potřebujeme tvůj mozek!

Děkujeme za vaši přízeň.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy