Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Daruj na nové háro

Organizace
Nové Háro

Autor
Lucie Staňková

DARUJTE
Připojte se k nám, a pojďme společně přispět na výrobu paruky dětem, které svádějí svůj boj s onkologickou nemocí. Malým bojovníkům paruka pomůže cítit se lépe a být v psychické pohodě, takže jim pak zbude síla a motivace poprat se s nemocí a vyhrát. A jak vlastně taková paruka vzniká? Musíme sehnat vlasy od několika dárců vlasů, domluvit se s vlásenkářkou a následně počkat čtyři týdny na hotovou paruku, jejíž výroba nás stojí 21 600 korun. Tak co, dáme jednu paruku?

Naše odkazy

O naší organizaci

Zakladatelka našeho spolku Markétka se s onkologickým onemocněním potýkala během svého života celkem třikrát – poprvé už ve čtrnácti letech. Prošla si vším, co onkologickou léčbu provází, včetně ztráty vlasů, kterou nesla velmi těžce. Cítila se divná, jiná, ošklivá… A právě proto se rozhodla, že zařídí, aby si už žádná jiná holčička či dospívající slečna nemusela se svými vlasy dělat starosti…V Novém háru to vyřešíme za ni.

Naším hlavním posláním je pomáhat nemocným dětem a mladým lidem po ztrátě vlasů tím, že jim zadarmo vyrobíme paruku z pravých vlasů a to přímo na míru – vyrobíme jim jejich Nové háro.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy