Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Daruj radu

Organizace
Linka bezpečí, z.s.

Autor
Karina Holadová

DARUJTE

Darujte dnes radu těm, kteří ji nutně potřebují. Pokud to dokážete a poradíte lidem ve svém okolí, je to skvělé. Pro ostatní případy je tu Linka bezpečí, která pomáhá dětem a mladým lidem v nouzi již 25 let. Témata jako jsou šikana, sebepoškozování, sexuální orientace, zneužívání, nám rozhodně nejsou cizí. Na to, abychom mohli v našem úsilí pokračovat, potřebujeme i Váš příspěvek.
Přispět můžete jednorázově, ale i pravidelně, když navštívíte naše stránky.

O naší organizaci

Linka bezpečí, z.s. je nejdéle fungující celostátní telefonickou krizovou linkou pro děti a mladé lidi do 26 let. Již 25 let poskytuje služby ZDARMA, NONSTOP a ANONYMNĚ. Linka bezpečí pomáhá s řešením náročných životních situací i každodenních starostí a problémů. Poskytuje krizovou intervenci a poradenství pro klienty z celé České republiky prostřednictvím telefonu, chatu a emailu. Děti se na nás obrací s tématy jako jsou rodinné vztahy, vztahy mezi kamarády, sebepoškozování, šikana, kyberšikana, sexuální zrání apod.
Tuto činnost vykonává na 80 odborných konzultantů, kteří prochází náročným zaškolením a absolvují na 200 hodin náslechů před tím, než začnou samostatně pracovat na telefonu. Navíc procházejí souvislým vzdělávacím programem a získávají kredity.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy