Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Daruj s PKP CARGO INTERNATIONAL

Organizace
PKP CARGO INTERNATIONAL a.s.

Autor
Kamila Hercíková

Vánoce jsou časem klidu, rodiny, setkání, dobrých až někdy kouzelných skutků, a kdy jindy než teď se podělit o to, co již nepotřebujeme ve svém šatníku.
Zvláště, když to druhým pomůže a vykouzlí úsměv na rtech?
Jsme neskutečně rádi, že můžeme být nápomocni neziskovým organizacím a charitativním projektům, které mají smysl.
A #darujipromoment má smysl!
Přidejte se k nám, a v rámci vánočního úklidu svých domovů odlehčete svým skříním, které to to zaručeně ocení! 🙂

O naší organizaci

Skupina PKP CARGO INTERNATIONAL, patří k nejvýznamnějším poskytovatelům služeb nákladní železniční dopravy v Evropě. Poskytuje komplexní řešení především velkým průmyslovým podnikům ve střední a východní Evropě s důrazem na přepravu těžkých komodit – uhlí, oceli, stavebních materiálů nebo produktů automobilového, potravinářského a chemického průmyslu.

Mezi klíčové služby patří železniční doprava na dlouhé vzdálenosti, kombinovaná doprava, železniční spedice, provozování vleček, železniční stavby a traťové služby, pronájem, opravy a čištění železničních vozů. Srdcem byznysu je Česká republika, jejíž ideální logistické polohy PKP CARGO INTERNATIONAL využívá. Operuje v celé Evropě, kde poskytuje komplexní dopravní, logistické a spediční služby napříč všemi obory a odvětvími s napojením na významné evropské přístavy a terminály.

PKP CARGO INTERNATIONAL disponuje rozsáhlým vozovým parkem více než 150 lokomotiv a 4 500 vozů, které využívá pro vlastní potřeby i pronajímá třetím stranám. V České republice vlastní otevřený terminál kombinované dopravy v Paskově, provozuje více než 60 železničních vleček, vlastní přes 330 km tratí a zaměstnává přes 2 000 pracovníků.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy