Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Darujeme členství zdarma pro dvě neziskové organizace

Organizace
Asociace společenské odpovědnosti

Autor
Karolína Tesárek

Asociace společenské odpovědnosti daruje na Giving Tuesday dva roční členské balíčky pro neziskové organizace (členství od 1. 12. 2018 do 30. 11. 2019). Vybrané neziskovky tak získají zcela zdarma přístup do platformy sdružující velké firmy, malé a střední podniky, školy a neziskové organizace. Budou se moci účastnit členských akcí, prezentovat své aktivity dalším členům, propagovat projekty skrze kanály A-CSR a navazovat nové spolupráce. Pokud jste nezisková organizace a máte zájem o bezplatné členství, prosím, napište krátce (200 slov) do 27. listopadu 2018 na email Karolíně (tesarek@a-csr.cz), proč byste se rádi stali členem Asociace společenské odpovědnosti.

O naší organizaci

Asociace společenské odpovědnosti rozvíjí společenskou odpovědnost (CSR) a udržitelné podnikání v České republice. V rámci své unikátní vize tvoří s téměř 250 členy největší CSR platformu v Česku, která sdružuje a propojuje organizace z korporátního, neziskového, vzdělávacího i veřejného sektoru s cílem zvýšit jejich potenciál a kompetence v oblasti CSR a udržitelného podnikání.

Jako hostitelská organizace Národní sítě Global Compact Česká republika do ČR přináší jedinečné globální know-how United Nations Global Compact, největší platformy udržitelného podnikání na světě pod OSN. Ve spolupráci s členskými organizacemi a partnery tak transformuje globální know-how a celosvětové strategie do lokálních projektů.

V roce 2016 se stává národním ambasadorem celosvětové kampaně GivingTuesday a zastřešuje tento významný celosvětový svátek dárcovství v Česku jako #GivingTuesdayCZ.

Aktivně rozvíjí Cíle udržitelného rozvoje (SDGs) ve vztahu k udržitelnému byznysu. Od roku 2017 vyhlašuje prestižní ocenění za naplňování Cílů udržitelného rozvoje (SDGs) v Česku s názvem Ceny SDGs.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy