Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Darujeme prostor v Listí, magazínu A-CSR

Organizace
Asociace společenské odpovědnosti

Autor
Karolína Tesárek

Asociace společenské odpovědnosti daruje na Giving Tuesday pro jednu neziskovou organizaci prostor v Listí, magazínu Asociace společenské odpovědnosti. Vybraná neziskovka tak získá zcela zdarma možnost prezentovat své aktivity v magazínu o CSR, který je vydáván 2x ročně. Plánované zimní vydání Listí, které vyjde v polovině prosince 2018, shrne podzimní a zimní aktivity Asociace, Giving Tuesday, představí zajímavé novinky ze světa CSR a informuje o udržitelných aktivitách členů největší CSR platformy v Česku. Poslední vydání našeho magazínu naleznete na tomto odkazu: http://bit.ly/ACSR_Listi_leto_2018. Jste nezisková organizace? Nejste zatím členem naší platformy? A máte zájem o bezplatnou inzerci nebo článek v magazínu Listí? Napište krátce (200 slov) do 27. listopadu 2018 na email Karolíně (tesarek@a-csr.cz), o čem byste rádi v Listí napsali, a proč bychom měli vybrát právě vaši neziskovku.

O naší organizaci

Asociace společenské odpovědnosti rozvíjí společenskou odpovědnost (CSR) a udržitelné podnikání v České republice. V rámci své unikátní vize tvoří s více než 250 členy největší CSR platformu v Česku, která sdružuje a propojuje organizace z korporátního, neziskového, vzdělávacího i veřejného sektoru s cílem zvýšit jejich potenciál a kompetence v oblasti CSR a udržitelného podnikání.

Jako hostitelská organizace Národní sítě Global Compact Česká republika do ČR přináší jedinečné globální know-how United Nations Global Compact, největší platformy udržitelného podnikání na světě pod OSN. Ve spolupráci s členskými organizacemi a partnery tak transformuje globální know-how a celosvětové strategie do lokálních projektů.

V roce 2016 se stává národním ambasadorem celosvětové kampaně Giving Tuesday a zastřešuje tento významný celosvětový svátek dárcovství v Česku jako #GivingTuesdayCZ.

Aktivně rozvíjí Cíle udržitelného rozvoje (SDGs) ve vztahu k udržitelnému byznysu. Od roku 2017 vyhlašuje prestižní ocenění za naplňování Cílů udržitelného rozvoje (SDGs) v Česku s názvem Ceny SDGs.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy