Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Darujme dětem naději

Organizace
Centrum dobré vůle, zs

Autor
Hana Růžičková

Naším cílem na GivingTuesday je získat finanční prostředky pro onkologicky nemocné děti v Žitomíru na Ukrajině. Děti v postýlkách na onkologii v Žitomíru čekají na naši pomoc. Tamní systém proplácí pouze 20% léků nutných k záchraně života těchto dětí. Může se nám to nelíbit, můžeme plakat. Můžeme ale udělat to, co tyto děti potřebují: poskytnout jim peníze na léčbu a zvýšit jejich šance na uzdravení. Můžeme tak pomoci zachránit jejich život.

O naší organizaci

CDV vyvíjí činnost činnost od roku 1991. Naší vizitkou je výdrž, schopnost překonávat problémy, radovat se z úspěchů a jít dál.

Nosným projektem CDV zůstává projekt úspěšný, projekt žádoucí, projekt, který má své stálé klienty – Family Care. Pomoc rodinám, které pečují o postižené dítě ve své rodině. Postupně budeme přidávat projekty, které nebudou potřebovat žádný zvláštní prostor, žádné pracovníky, budou růst podle toho, s jakým zájmem se do nich zapojí sami aktéři – dobrovolní pracovníci.

V roce 2017 jsme zahájili spolupráci s dětskou onkologií v Žitomíru na Ukrajině.

Dobrovolnictví, aktivní stáří a aktivní ženy, které umějí úžasné věci, nás velmi zajímají. Všichni dohromady si můžeme pomoci, můžeme zkvalitnit nejen svůj život, ale ukázat, že KDE JE VŮLE, TAM JE I CESTA.

Pomáháme, protože nás to baví. Pokud jsme vás zaujali, těší nás to. Přidejte se k nám.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy