Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Darujme výlet, zážitek v každém věku!

Organizace
FlixBus CZ

Autor
Martina Čmielová

Cestování dává lidem křídla a je to dárek pro každý věk! Zamysleli jsme se s kolegy ve FlixBusu nad tím, co považujeme za to nejcennější, o co se můžeme podělit. Je to ČAS. Náš den proto věnujeme lidem, kteří společnost postrádají. A protože posláním FlixBusu je umožnit komukoliv cestovat, chystáme se na výlet! Ve spolupráci s pražským centrem Elpida, které pomáhá seniorům stát se součástí naší společnosti a realizuje dlouhodobé projekty na podporu aktivního života, zveme jejich klienty na předvánoční výlet v pátek 30. 11. do malebného Českého Krumlova. Připravíme poutavou prohlídku města i zámeckých prostor a výlet zakončíme na tradičních adventních trzích.

Naše odkazy

O naší organizaci

Společnosti FlixBus a FlixTrain nabízí pohodlný a ekologický způsob přepravy za dostupné ceny. Od roku 2013 jsme přepravili přes 100 milionů cestujících. Od srpna 2017 vás našimi zelenými autobusy svezeme i na českých vnitrostátních linkách.

Otázce společenské odpovědnosti se FlixBus věnuje dlouhodobě a na globální úrovni. Jako první dopravce na světě testujeme eletrobusy na dálkových trasách v Německu i ve Francii, naše autobusy splňují ta nejpřísnější kritéria ekologických požadavků, zákazníkům nabízíme možnost kompenzovat produkci CO2 na jejich cestě příspěvkem na ekologické projekty.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy