Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Darujte den péče

Organizace
Hospicová péče sv. Kleofáše, o.p.s.

Autor
Barbora Potocká

DARUJTE

Vaším darem přispějete na profesionální zdravotní péči o těžce nemocné pacienty u nich doma v regionu Třeboňska a Jindřichohradecka.

Den péče o hospicového pacienta u něj doma stojí průměrně 2400 Kč. V částce je zahrnuta práce zdravotní sestry, popřípadě lékaře, nákup léků a jiných léčebných přípravků a kompenzačních pomůcek.

Darujte hodinu (100 Kč), 8 hodin (800 Kč) nebo celý den péče (2400 Kč).
Pomůžete nám tak zajistit bezbolestné poslední dny doma v okruhu nejbližších pro naše současné i budoucí klienty.

Naše odkazy

O naší organizaci

Hospicová péče sv. Kleofáše Třeboň, o.p.s. začala poskytovat domácí hospicovou péči v září 2013 pro obyvatele Třeboňska a blízkého okolí. V roce 2019 jsme otevřením nové pobočky rozšířili svou působnost i na region Jindřichohradecka. Staráme se o těžce nemocné pacienty a jejich rodiny u nich doma. Náš tým sestává z lékařů, zdravotních sester, sociálních pracovnic a dalších. Domácí hospicová péče není v ČR systematicky podporována z veřejného zdravotního pojištění ani z veřejných peněz pro sociální služby. Náš hospic je nestátní neziskovou organizací, která je odkázaná na příjmy z darů, grantů a na podporu obcí. Finance nejsou a nesmí být překážkou pro poskytování hospicové péče.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy