Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Darujte pohyb dětem v listopadové výzvě

Organizace
Nadační fond NEZÁVODÍM-POMÁHÁM

Autor
Linda Tekeliová

DARUJTE

Mezinárodní den dárcovství, neboli Giving Tuesday je celosvětový svátek dárcovství, který podporuje a oslavuje štědrost, chuť pomáhat a dělat dobré skutky.

 

Giving Tuesday je pro mne magické datum. Ten den se po celém světě děje nespočet dobrých skutků. Štědrost by však neměla být výsadou jen jednoho dne v roce. Tímto vás vyzývám, podpořte spolu se mnou myšlenku nadačního fondu NEZÁVODÍM-POMÁHÁM. Listopadová výzva pofičí v duchu „Ve zdravém těle, zdravý duch aneb jakmile si tělo na pohyb zvykne, tak jej stále vyžaduje.“

 

Všichni chceme být v pohodě jak po fyzické, tak i psychické stránce. Jak toho docílíme? Jednoduše – pohybem. Jak to uděláme? My vymyslíme výzvu, tentokrát hodinovou. Vy se zapojíte a navíc VŠICHNI dohromady pomůžeme.

 

Připrav se, začínáme, jedéééém 🙂
Sportuj, registruj se do naší listopadové výzvy a podpoř nás v tom, abychom mohli vykouzlit úsměv na tváři těm, kteří to nemají v životě lehké. Více o projektu na webových stránkách NF.

O naší organizaci

Vznik nadačního fondu NEZÁVODÍM-POMÁHÁM souvisí s prvním projektem sportovkyně Lindy Tekeliové. Ta se rozhodla, že prostřednictvím běhání po horách, které tolik miluje, zkusí pomoci lidem, jejichž životy jsou limitovány různými zdravotními omezeními. Během dubna 2021 si Linda dala za cíl nastoupat 50.000 výškových metrů, které se pak měly, díky sponzorům, přeměnit na finanční prostředky pro nemocné děti. Linda nakonec dokázala zdolat 54.000 výškových metrů a vybrala tak pro nemocné děti 140.000 Kč. Tehdy si uvědomila, že chce a může sportováním pomáhat potřebným lidem. Založila proto, s dalšími sportovci se srdcem na dlani, nadační fond NEZÁVODÍM-POMÁHÁM, jehož cílem je měnit svět lidí k lepšímu.
Podporujeme děti a mladé lidi, kterým život zkomplikovala vážná nemoc, úraz nebo jsou jinak fyzicky znevýhodnění. Chceme těmto dětem a dospívajícím lidem pomoci ve chvílích, kdy to nejvíc potřebují. Ať už v průběhu léčby, v době rekonvalescence nebo při následném návratu do každodenního života.
Jsme vděční za to, že nám zdraví dovolí sportovat a současně si moc dobře uvědomujeme, že ne každý má to štěstí. Proto bychom rádi pomocí sportu a sportovních projektů zakladatelky Lindy Tekeliové chtěli ulehčit život lidem, kteří to potřebují.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy