Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Darujte šanci na změnu

Organizace
Nadační fond Bátor Tábor

DARUJTE

Posláním Nadace Bátor Tábor je sloužit vážně nemocným dětem a jejich rodinám. Pomáháme 𝗱𝗲̌𝘁𝗲𝗺 𝘀𝗲 𝘃𝗿𝗮́𝘁𝗶𝘁 𝗱𝗼 𝘇̌𝗶𝘃𝗼𝘁𝗮 prostřednictvím terapeutických táborů a držíme je za ruku při životních krocích, jako je třeba návrat do školy. Cílem našich programů je zmírnit duševní zátěž, která s vážnou nemocí souvisí.

 

Vytvořit zážitkový program pro děti je skvělé dobrodružství. A jako každé dobrodružství, i toto 𝗺𝗮́ 𝘀𝘃𝗲́ 𝗻𝗮́𝘀𝘁𝗿𝗮𝗵𝘆. A tím je, že naši táborníci jsou děti, které vyžadují specializovanou lékařskou péči. Pomozte nám ji zajistit na chystaný jarní tábor pro děti a jejich rodiny. Vybraná částka poputuje na zajištění 𝗹𝗲́𝗸𝗮𝗿̌𝘀𝗸𝗲́ 𝗽𝗲́𝗰̌𝗲, 𝗽𝗼𝗺𝘂̊𝗰𝗲𝗸 𝗮 𝗮𝘀𝗶𝘀𝘁𝗲𝗻𝘁𝘂̊. Je to nejdůležitější část a taky největší z našich nákladů, protože bez bezpečného prostředí nemůžeme děti posadit na koně, pomoci jim při zdolávání lanového parku či i jen vést terapeutické kroužky.

 

Jak můžete být součástí tohoto poslání i vy? 𝗣𝗼𝗱𝗽𝗼𝗿̌𝘁𝗲 𝗻𝗮́𝘀 na cestě, která mění těmto dětem životy. Den obdarování alias Giving Tuesday nám umožňuje se zamyslet nad věcmi jinak. 𝗗𝗲̌𝗸𝘂𝗷𝗲𝗺𝗲.

O naší organizaci

V Bátor Tábor neboli v „táboře odvahy“ měníme životy. Od roku 2001 je naším posláním vytvářet nezapomenutelné zážitky a pomáhat tak vážně nemocným dětem a jejich rodinám.

Setkáváme se s nimi v nemocnicích a na online programech, pomáháme jim vrátit se do života prostřednictvím terapeutických táborů, dodáváme jim odvahu a „držíme“ je za ruce při návratu do školy. Cílem našich programů je přinášet smích a radost a zmírnit tak duševní zátěž, která s vážnou nemocí souvisí. Všechny naše programy jsou zdarma a jsou vytvořeny tak, aby rozvíjely dovednosti, které jsou potřebné k úspěchu v životě.

Věříme, že nad mraky vždy svítí slunce.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy