Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Darujte teplo a s ním i naději!

Organizace
WHAT publishing

Autor
Beata Baníková

Ochraňte s námi před mrazy tolik prstů i uší, kolik dokážete a připojte se k naší výzvě, ať už žijete kdekoli. I zdánlivé drobnosti, které máme v zimě k dispozici, totiž nejsou samozřejmostí pro každého. Proto jsme se rozhodli pro lidi bez domova nasbírat co nejvíce čepic a rukavic, které poté poputují do neziskové organizace Naděje.
Pokud se rozhodnete pomoci, posílejte je na adresu: Soho, Podolské nábřeží 1, 147 00, Praha 4.

O naší organizaci

WHAT jsou lifestylové noviny pro lepší svět a pro ty, kteří chtějí přemýšlet nad rámec svých možností, zajímají se o dění kolem sebe a pozitivním přístupem se snaží přispívat blízké i vzdálené společnosti svými kvalitami.

Posláním tohoto titulu je kultivovat prostředí k pozitivním myšlenkám, oprostit ho od negací a ukázat, že tímto přístupem mohou vznikat věci s trvalou hodnotu, potřebnou společensky, tak i obchodně.

Píšeme o kráse, která vychází zevnitř, protože máme za to, že je předchůdcem té prvotní – fyzické. Píšeme o světe za hranicí našich obzorů, protože planeta je jen jedna a čím dříve si to uvědomíme, tím budeme šťastnější. Píšeme o osobním růstu, protože je to práce jako každá jiná, nekončí vypnutím počítače, ani pípnutím biometrické docházky. Vede k vnitřní harmonii a ta je naštěstí motivující a nakažlivá. Píšeme o umění, jako o živoucí energii, která nepatří pouze do galerií, ale udržuje kulturu a uchovává tradice.

WHAT se navíc tiskne na recyklovatelný papír, věnuje se rubrice udržitelnosti a nebojí se ekologicky zaměřených témat, podporuje totiž lásku k zemi a Zemi.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy