Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Darujte Vánoce všem lidem v nouzi!

Organizace
Fandi mámám z.s.

Autor
Žaneta Slámová

DARUJTE

Chcete udělat na Vánoce radost někomu, kdo si nemůže dovolit splnit sobě nebo třeba svým dětem vánoční přání? Přidejte se na FandiMat! Aplikace materiální pomoci FandiMat plní vánoční přání všem lidem v nouzi!

 

Jak na to?

Stačí vytvořit příspěvek a zařadit ho do naší NOVÉ vánoční kategorie “DARUJI-VÁNOCE”
a nebo splnit některé z vánočních přání, o které si lidé v nouzi na FandiMatu již napsali.
Ta najdete v kategorii “ POTŘEBUJI – VÁNOCE“ a po jejím vyfiltrování hned uvidíte, komu, co a jak daleko od Vás můžete splnit přání na Vánoce. V této kategorii nejčastěji najdete vánoční přání dětí z rodin samoživitelek, nebo chudobou zasažených rodin.

Pak už je jen na vás, komu darujete krásné Vánoce! Budeme rádi i za sdílení, ať je nás na FandiMatu co nejvíc. Protože FandiMat propojuje lidi, kteří si pomáhají… děkujeme!

Aplikaci stáhnete na Google play a App Store nebo můžete přejít na webovou verzi FandiMatu.

Naše odkazy

O naší organizaci

FandiMat je ojedinělý projekt materiální pomoci, který propojuje lidi v nouzi i charitativní organizace s lidmi a firmami, které mohou materiální pomoc poskytnout. Materiální pomocí se rozumí věci nové nebo i věci, které lidé mají doma, ale už je nevyužijí, a jinde by mohly ještě dobře posloužit.

Naším cílem je, aby aplikace FandiMat ulehčila všem možnost vzájemně si pomáhat. Lidem, kteří jsou solidární a chtějí nabídnout pomocnou ruku, dává aplikace možnost snadno se spojit s těmi, kteří pomoc potřebují, a naopak lidé v nouzi mohou snadno poptat, to co jim usnadní tíživou situaci.

FandiMat ve svém volném čase vymyslely a rozjely moderátorky Petra Květová Pšeničná a Žaneta Slámová, které jsou také zakladatelkami organizace Fandi mámám.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy