Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Den pro školu – hledáme dobrovolníky do škol

Organizace
Nadace České spořitelny

Autor
Hana Špirková

Den pro školu spojuje učitele s dobrovolníky z praxe. Staňte se i vy naším dobrovolníkem a pomozte žákům a studentům ve školách najít motivaci pro další studium, rozšířit obzory a vybrat si další cestu vedoucí k výběru povolání. Hledání odborníků z praxe je pro učitele náročné, a proto jsme tu my – prostřednictvím webu www.denproskolu.cz si mohou učitelé jednoduše vybírat dobrovolníky z různých oborů do prezenční nebo online výuky.

 

Do komunity dobrovolníků se jednoduše zaregistrujete zde.

Naše odkazy

O naší organizaci

Den pro školu je nový program Nadace České spořitelny, která dlouhodobě usiluje o zlepšení českého vzdělávacího systému. V Nadaci České spořitelny považujeme vzdělávání a sebevědomou občanskou společnost za klíčové faktory pro prosperitu a soudržnost naší země.

Dlouhodobě podporujeme organizace jako Učitel naživo, EDUin, Hejného matematika, Eduzměna a další. Chceme, aby se všechny děti učily naplno, s radostí a s rovnými šancemi a ze školy odcházely připravené na aktivní profesní, občanský i osobní život v demokratické společnosti 21. století. Věříme, že k tomu přispěje i nový nadační program Den pro školu.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy