Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Dobrobazar

Organizace
Plastia s.r.o.

Autor
Kateřina Kudrnová

Když se lidé na principu solidarity spojí, můžou se dít i velké věci. Společnost Plastia pořádá v sobotu 23. 11. 2019 ve Žďáře nad Sázavou již 4. ročník charitativní akce Dobrobazar. Jedná se o malý bleší trh, kde najdete desky, knížky, oblečení, věci, které někdo odložil a jinému mohou ještě udělat radost. Pro účely Dobrobazaru můžete darovat vše, co vy oželíte a někdo jiný ocení. Výtěžek z akce Plastia zdvojnásobí a rovnoměrně rozdělí mezi dobrovolné mladé hasiče ve Žďáře nad Sázavou a Školu Na radosti. Podpořené organizace použijí finance především na zakoupení nových pomůcek pro práci s dětmi.

Naše odkazy

O naší organizaci

Společnost Plastia je českou firmou s více jak 25 letou tradicí sídlící v Novém Veselí na Vysočině, zaměřuje se především na výrobu samozavlažovacích květináčů, truhlíků, vermikompostérů a dalších potřeb pro domov i zahradu.

Jako firma z Vysočiny se snaží smysluplně podporovat jak místní subjekty a jejich aktivity, tak i celorepublikové projekty. Největší z nich je projekt Vermikompostéry do škol realizovaný společně s neziskovou organizací Tereza, jehož cílem je naučit děti vnímat souvislosti v přírodě, přiblížit problematiku bioodpadu, kompostování i péči o životní prostředí.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy