Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
DOBROBAZAR

Organizace
Plastia s.r.o.

Autor
Kateřina Kudrnová

Když se lidé na principu solidarity spojí, můžou se dít i velké věci. Společnost Plastia pořádá ve dnech 23.11. - 24.11. 2018 ve Žďáře nad Sázavou již 3. ročník charitativní akce Dobrobazar. Je to v podstatě malý bleší trh, kde najdete desky, knížky, oblečení, věci, které někdo odložil a jinému mohou ještě udělat radost. Pro účely Dobrobazaru můžete darovat vše, co vy oželíte a někdo jiný ocení. Výtěžek z akce Plastia zdvojnásobí a rovnoměrně rozdělí mezi dobrovolné mladé hasiče ve Žďáře nad Sázavou a Školu Na radosti. Žďárský Sbor dobrovolných hasičů plánuje využít letošní dar na rekonstrukci hřiště pro trénink mladých hasičů na ulici Dvorská. Ve Škole Na Radosti půjde výtěže na koupi knih pro podporu čtenářství a čtenářské gramotnosti.

O naší organizaci

Společnost Plastia je českou firmou s více jak 25 letou tradicí sídlící v Novém Veselí na Vysočině, zaměřuje se především na výrobu samozavlažovacích květináčů, truhlíků, vermikompostérů a dalších potřeb pro domov i zahradu.

Jako firma z Vysočiny se snaží smysluplně podporovat jak místní subjekty a jejich aktivity, tak i celorepublikové projekty. Největší z nich je projekt Vermikompostéry do škol realizovaný společně s neziskovou organizací Tereza, jehož cílem je naučit děti vnímat souvislosti v přírodě, přiblížit problematiku bioodpadu, kompostování i péči o životní prostředí.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy