Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Dobročinná aukce pro MEDICA

Organizace
MEDICA Třinec, z.ú.

Autor
Jana Vavrošová

DARUJTE

Tento rok je jiný, a proto i my jsme se rozhodli toto předvánoční období pojmout prostě jinak. Vlastnoručně jsme vyrobili krásná vánoční přání, která budou přímo námi nabídnuta jako první v této aukci.

 

Rádi jsme věnovali svůj volný čas na podporu NAŠÍ práce. Pokud i Vy se chcete přidat můžete zkusit něco podobného. Víme, že máte šikovné ruce a můžete vyrobit například ptačí budku, napéct cukroví, nakreslit obrázek, vyšít jméno, vyrobit adventní věnec.
Věc, kterou chcete darovat do aukce vložíte do této skupiny určené pro tuto dobročinnou aukci pro MEDICA a stanete se součástí našeho týmu. Sami budete nabízet, prodávat a předáte výherci.

Fotografie věci, kterou nabízíte, vkládejte přímo na zeď. Vkládejte pro přehlednost jednotlivé nabídky vždy po jednom obrázku, jedné věci. Nezapomeňte fotografie popsat.
Forma prodeje – AUKCE (poslední datum pro ukončení aukce je 15. 12. 2021), navyšování ceny probíhá v komentářích. Po skončení aukce musíte sami kontaktovat výherce a domluvit se s ním na úhradě a předání.

Konečná prodejní cena bude odeslána na transparentní účet 2801535047/2010. Po připsání částky na transparentní účet napíšeme pod příspěvek, že částka již dorazila a můžete se domluvit na předání.

Naše odkazy

O naší organizaci

Mobilní paliativní péče MEDICA Třinec
Věříme, že každý člověk potřebuje svoji postel, svůj hrnek, své blízké … Proto i v této těžké době pečujeme o pacienty u nich doma. Snažíme se o to, aby těžce nemocný člen rodiny mohl zůstat doma, netrpěl zbytečně bolestmi a konec života mohl prožít se svými blízkými. Hospicová péče vytváří důstojný prostor, v němž smrt a umírání neznamenají strach, utrpení a osamělost.
Cílem paliativní péče je předcházet nebo účinně zmirňovat utrpení těchto pacientů i jejich blízkých tím, že jim poskytne systematickou podporu. Snaží se o úlevu od bolesti i jiných tělesných symptomů, nabízí pomoc při řešení psychických obtíží, poradenství i doprovázení v této závažné situaci.
Města a obce, kde poskytujeme službu mobilní paliativní péče: Třinec, Jablunkov, Český Těšín, Bocanovice, Bukovec, Bystřice, Dolní Lomná, Dolní Tošanovice, Hnojník, Horní Lomná, Horní Tošanovice, Horní Žukov, Hrádek, Hrčava, Komorní Lhotka, Košařiska, Milíkov, Mosty u Jablunkova, Návsí, Nýdek, Písečná, Písek, Ropice, Řeka, Smilovice, Střítež, Třanovice, Vělopolí, Vendryně.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy